Hakkımızda

Anvatar Termal Otel
Hakkımızda

Anvatar Termal Otel olarak Çorum’un ilk ve tek termal oteli olarak Çorum-Samsun karayolunun 2. kilometresinde hizmet veriyoruz. Hititlerin merkezi ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Çorum’da kurulu olan tesisimizde, yenilenen hizmet anlayışımızla konuklarımızı ağırlıyoruz.

Sıklık Ormanlarının içerisinde doğayla iç içe 8 bin metrekare alana kurulu tesisimiz, Karadeniz otoyolu üzerinde yer alıyor. Ankara'ya 250 km, Samsun'a 170 km, Merzifon Havalimanına ise sadece 25 dakika mesafededir.

Tesisimizde 45 adet family (frenchbed-geniş yatak), 17 adet standart, 2 adet suit ve 1 adet bedensel engelli odası bulunuyor. Odalarımızda minibar, merkezi klima sistemi, banyolarda fön makinesi, küvet, kablosuz internet, kablolu yayın, LCD TV yer alıyor.

Bay ve bayanlara özel kullanım alanları

Tesisimiz bünyesinde 650 metrekare bay ve 580 metrekare bayanlar için spor ve sağlık merkezleri bulunuyor. Bay ve bayanlara özel Türk hamamı, sauna, Fin hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness center, cilt bakım üniteleri, vücut bakım ve zayıflama üniteleri, bay bayan kuaför, kafeterya ve vitamin bar yer alıyor. Her iki bölümde hem normal havuz hem de termal havuz ile birlikte bayanlar bölümünde ayrıca çocuk havuzu da bulunuyor.

Anadolu’nun en güzel lezzetlerinin yer aldığı restoranımız da damak tadına önem verenler için aranan bir adres.

Düğün, nişan, sünnet gibi özel günlerin yanı sıra her türlü toplantı ve etkinliğe ev sahipliği yapabilen 1200 kişilik çok amaçlı salonun yanı sıra, toplamda 4 adet toplantı ve konferans salonumuzla hizmet veriyoruz.

Yeni açılan Sağlıklı Yaşam Merkezimiz ile hem otel müşterilerimize hem de Çorum halkına hizmet sunuyoruz.

Foto Galeri